• Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

© 2023 by Landsacpe Gardner. Proudly created with Wix.com

мілйон дерев за 24.jpg

В гостях у натуралистов

Уже стало доброй традицией во время летнего оздоровления 
принимать детей пришкольных лагерей в Северодонецком городском Центре еколого-натуралистического творчества учащейся молодежи.
Одно из направлений деятельности Центра – конечно же, экскурсия.
Экскурсия – это активная форма познания растительного мира, как единого целого в связи со средой и практической деятельностью человека.
Слово «экскурсия» появилось от латинского «екскурсіо». В нашем языке оно начало использоваться с XIX в. и первоначально обозначало «выбега, военный набег», затем – «вылазка, путешествие». Позже произошла смена этого слова по типу имен на «ия» (экскурс + ия).
Школьная оранжерея, живой уголок, выставка флористических композиций широко представлена для осмотра.
Экскурсоводы – руководители кружков Центра – настоящие профессионалы: внимательны, доброжелательны, приятны в общении. Они знают о растениях почти все и мастерски сочетают рассказы о биологических особенностях растений с легендами и интересными историями из жизни. Руководители кружков всегда работают над разработкой новых еще более интересных тем экскурсий, которые подбираются во все времена года и под периоды цветения конкретных растений. Материал экскурсий подбирают таким образом, чтобы он способствовал развитию познавательных способностей, воспитывал высокие нравственные качества человека.
Руководители кружков Центра знакомят с обширной и уникальной коллекцией растений разных уголков земного шара.

  У 2019 році оздоровчі майданчики на базі Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді розпочали свою роботу 3 червня.

   Згідно плану, протягом трьох тижнів для учнів 1-6-х класів навчальних закладів міста проведено низку екскурсій, розваг та майстер-класів.

  З розповідей екскурсоводів відвідувачі Центру отримали корисну та цікаву інформацію про квіткові оранжерейні рослини, різноманітні рослинності відкритого ґрунту (дерева та чагарники навчально-дослідної ділянки СМ ЦЕНТУМ), про декоративних тварин та яскравих мешканців акваріумного світу.

   Отриманні знання учасники літнього оздоровлення закріплювали на практиці: працювали в живому куточку Центру, доглядали за квітами, черепахами,  морськими свинками, папугами, акваріумними рибками.

  З метою організації дозвілля спеціалістами Центру було підготовлено та проведено 31 майстер-клас з виготовлення вітальної листівки, 3-D картини, флористичної композиції, 10 вікторин та 40 екскурсій за темами: «Екзотичні рослини», «Кактуси і сукуленти», «Лікарські рослини», «Наші домашні улюбленці», «Експонати  диких тварин та птахів».

  В період з 3 по 20 червня 2019 року Центр відвідали 1060 дітей.

«ЗЕЛЕНІ ШКОЛИ»

 

 

 

Під таким гаслом з 9 жовтня 2017 року Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради проводить акцію з озеленення навчальних закладів міста Сєвєродонецьк.

 Захід «ЗЕЛЕНІ ШКОЛИ» - проводиться відповідно до Обласної програми з охорони навколишнього природного середовища на 2016-2018 роки, плану роботи відділу освіти Сєвєродонецької міської ради на 2017рік з метою формування у дітей дбайливого ставлення до природи, екологічного виховання, згуртованості учасників у творчій праці.

 Під час акції висаджено 146 саджанців туї східної.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс- виставка з аранжування квітів та флористики

«Краса рідного краю»

19 вересня  2017 року в Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відбувся міський  конкурс- виставка з аранжування квітів та флористики «Краса рідного краю».

Цей захід проводився відповідно до Обласної програми з охорони навколишнього природного середовища на 2016-2018 роки, плану роботи відділу освіти Сєвєродонецької міської ради на 2017 рік з метою формування в дітей екологічного виховання, дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення.

Основними завданнями конкурсу стали:

  • Виховання у дітей екологічної та естетичної культури;

  • Виховання в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення;

  • Ознайомлення дітей із сучасними тенденціями розвитку мистецтва флористики;

  • Виготовлення композицій з живих та штучних квітів;

  • Пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до художнього оформлення інтер'єрів навчальних закладів засобами мистецтва, флористики, формування відповідних умінь і навичок;

  • Вивчення та поширення кращого досвіду щодо створення художнього образу інтер'єру навчального закладу;

  • Згуртованість учасників у творчій праці.

До участі у конкурсі були запрошені команди творчих учнівських об'єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з напряму «Флористика та фітодизайн», до складу яких входило одна-дві особи віком від 13 до 18 років.

Під час конкурсу учасники показали потужний творчий потенціал майбутніх флористів.

40 учасників заходу отримали сертифікати та подарунки, а переможці кращих творчих робіт отримали грамоти.

20 яскравих творчих робіт можна переглянути на виставці у Центрі еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді за адресою вулиця Курчатова, 34 до середини листопада 2017 року.

Інформаційну підтримку заходу традиційно забезпечили телерадіокомпанія СТВ, ЛОТ.

ФОТО Конкурсу

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now